Aktualności
17
2012
Nowy adres mojej strony

Jak widać zmienił się wygląd strony, myślę że nowa szata wszystkim się podoba. Adres jest również nowy: www.krzysztofciesielski.pl Na razie z poprzedniego adresu jest przekierowanie, ale wkrótce może się to zmienić. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do korzystania z zamieszczonych materiałów.

25
2012
III Zjazd Absolwentów

Miło mi zaprosić wszystkich absolwentów Elektronika na uroczystości jubileuszu 50-lecia ZSE, połączone z III Zjazdem Absolwentów. Uroczystości zaplanowano na 6.10.2012 roku. Informacje szczegółowe znajdziecie na stronie internetowej szkoły: www.zse-zdwola.pl 

14
2012
Elektronik najlepszym technikum województwa łódzkiego

To nasz wielki sukces. W rankingu szkół ponadgimnazjalnych opublikowanym przez dziennik Rzeczpospolita i miesięcznik Perspektywy nasze technikum sklasyfikowano na 1 miejscu w województwie łódzkim i 14 w Polsce. W podrankingu nazwanym "szkoły mistrzów" w zawodzie technik elektronik uplasowaliśmy się na 4 miejscu w Polsce. Na publikowanej po raz 14 liście rankingowej elektronik znajduje się czwarty rok z rzędu, ale tym razem wyniki rankingowe są najlepsze.